Kurulduğumuz ilk günden itibaren Türkiye ve yurt dışında birçok organizasyona imza atmış kolektif bir yapılanmayız. Açık fikirli çalışma anlayışımızla sektörün en iyilerini bünyemize kazandırmak ve en iyi hizmeti sağlamak öncelikli amacımızdır.
Uzun yıllardan beri konsept oluşturma ve kreatif etkinlik yönetimine yönelik proaktif yaklaşımımızla markalar için Dijital Entegre Etkinlikler, Etkinlik Pazarlama, Özel Etkinlik ve Danışmanlık hizmeti vermekteyiz.
AB Kolektif olarak 2000’i aşkın kurumsal ve bireysel etkinlikler düzenledik. Hizmet alanını sınırlaması olmadan sayısız ülkede düzenlediğimiz etkinlikler her zaman motivasyon kaynağımız olmaktadır. En sevdiğimiz türü geliştirmeyi ve yeni biçimler almasını sağlamayı seviyoruz. Çalışmalarımızı izleyen on binlerce insanın olması bizler için ödüllendiricidir.
Fiziksel yasaları çiğnemeyi, yeni teknolojik numaralar icat etmeyi, klasik hikayeleri multimedya diline çevirmeyi seviyoruz. Yaratıcı ve güçlü tasarım ekibimiz sayesinde yapılar üzerinde 3D mapping, holografik performanslar ve ışık gösterileri gibi tamamen farklı alanlarda projeler üzerinde eş zamanlı olarak çalışabiliyoruz.