• #1 Ne Yaparız?

   Dijital Entegre Etkinlikler

   Sahada dokunduğumuz etkinliklerin dijital dünya ile aynı dili konuşacak projeler üretmek önceliğimizdir. Yaşadığımız dijital dünyada mecraları tek başına düşünmenin büyük bir yanlış olacağının farkındayız. ‘’Etkinlik alanında uzman bir interaktif pazarlama ajansı’’ olma yolunda tutkuyla çalışıyoruz.
  • #2 Ne Yaparız?

   Event Marketing

   AB Kolektif olarak herhangi bir “event” yerine “en iyi ve işe yarar” olanı gerçeğe dönüştürüyoruz. Butik ve enerjik ekibimizle; markanızın etkinlik ihtiyaçlarına yaratıcı çözümler sunar, özel projeler üretir ve amatör ruhumuzu kaybetmeden titizlikle uygularız. Bu, bizim ciddiyetle eğlenmemizi sağlar. Tabii sizin ve hedef kitlenizin de!
  • #3 Ne Yaparız?

   Special Projects

   Profesyonel ekibimiz sayesinde klasik hikayeleri multimedya diline çevirmeyi seviyoruz. Çalışmalarımızı izleyen on binlerce insanın olması en büyük motivasyon kaynağımız. Özgün konsept fikirlerimiz ile mekansal dönüşümler elde ediyoruz. En sevdiğimiz tarzı geliştirmek işimizi daha tutkulu yapmamızı sağlıyor.
  • #4 Ne Yaparız?

   Özel Etkinlikler

   AB Kolektif olarak kültür ve eğlence, multidisipliner spor ve özel etkinlikler konusunda organizasyonun tüm detaylarını hazırlayıp yöneten yaratıcı bir kadroya sahibiz. Uluslararası bir hizmet ajansı olarak dünyanın farklı ülkelerindeki çözüm ortaklarımız ile birlikte özgünlük ve yönetim kabiliyeti odaklı hizmet vermekteyiz.
  • #5 Ne Yaparız?

   Danışmanlık

   AB Kolektif, düşüncelerinize yön veren bir etkinlik ajansıdır. Büyük ve küçük ölçekli bütün etkinliklerin amacına ulaşmasına danışmanlık yapar, uygun stratejileri deneyimlerimizle harmanlayarak çözüm önerileri sunarız. Etkinlik planlaması, personel, sahne sanatları, sanatçı temini, tasarım çözümleri, protokol analizleri ve teknik gibi birçok alanda hizmet vermekteyiz.